niedziela, 20 września 2015

VCP-DCV

Pochwalę się! Zostałem certyfikowanym profesjonalistą w dziedzinie wirtualizacji ;-) Egzamin zdawałem z prywatnej inicjatywy. W celu sprawdzenia się, oraz przede wszystkim, aby nie stracić szansy na podejście do niego, gdyż termin w którym odbyłem jedno z wymaganych szkoleń coraz bardziej uciekał w przeszłość, a te jak powszechnie wiadomo, do najtańszych nie należą..
VCP550, to egzamin teoretyczny, 135 pytań, jednokrotnego, bądź wielokrotnego wyboru (tych jest zdecydowanie mniej) i trochę ponad 2h czasu na odpowiedzi, dla krajów nieanglojęzycznych.  

Co pozwala zweryfikować taki egzamin? Jak każdy egzamin teoretyczny, to już zależy od sylwetki kandydata, czy nastawia się na zdanie egzaminu, czy na poszerzenie swojej wiedzy. W obu przypadkach, wymaga jednak włożenia pewnego wysiłku w jego zdanie, nie uważam, aby był prosty i nie polecam, podejścia do niego bez przygotowania. Kto ma wątpliwości - VMware na swojej stronie umożliwia odbycie składającego się z ok. 10 pytań testu demo, weryfikującego aktualny stan naszej wiedzy. Pytania z tego testu odpowiadają trudnością pytaniom certyfikacyjnym, tak więc jest to najlepsze porównanie.

Tymczasem, chwalę się swoim dyplomem:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz